Doručovanie zásielok

Pre aktuálne veľký nápor na prepravné spoločnosti sa doručenie zásielky môže omeškať o 1-2 pracovné dni. Ďakujeme za pochopenie

online podpora: pracovné dni (08-16 hod)  |  e-mail: hotline@123peciatky.sk  |  telefón: +421 343 211 343  |  veľkoochod: info

Čo obsahuje firemná pečiatka

Tento článok obsahuje informácie o tom, aké údaje je potrebné uviesť na firemnú a kancelársku pečiatku, aby správne plnila svoj účel a reprezentovala Vašu firmu.

Firemná pečiatka je pozoruhodný fenomén. Jej používanie neudáva žiaden zákon, no získala si takú obľubu, že dnes už snáď každá firma vlastní firemnú pečiatku. Pečiatky šetria čas, ktorý je v biznise najdrahší. Aby však reprezentovala Vašu firmu a sprevádzala podpisy na faktúrach, nezabudnite na potrebné údaje na pečiatke. Čo teda zahrnúť do návrhu štočku predtým, ako spustíme výrobu pečiatky?


Obchodné meno ( názov firmy a jej právna forma - s.r.o., a.s. ... ) - Vaša značka Vás reprezentuje. Nezabudnite umiestniť na pečiatku Váš firemný názov.
Firemné logo -  pokojne môžete mať iba textovú pečiatku, no nezabúdajte na to, že dobré logo je vizitkou firmy
Sídlo firmy - kompletná adresa sídla firmy je zárukou, že Vás zákazník nájde aj v budúcnosti.
IČO, DIČ, IČ DPH - potrebujete ich na pečiatke pre jednoduchú identifikáciu Vášho biznisu a komunikáciu s úradmi.
Telefónne číslo, e-mailová adresa, adresa webu -  nezabudnite na pečiatku uviesť kontaktné údaje. Určite tým zákazníkom uľahčíte cestu k Vám.Firemná pečiatka so všetkým, čo potrebujePečiatky pre živnostníkov sú v podstate rovnaké, namiesto názvu firmy však na nej uvádzate svoje obchodné meno. Ostatné údaje sú identické, taktiež je potrebné uviesť na nej miesto podnikania, IČO, DIČ a kontaktné údaje, resp. adresu webu.


Čo sa týka rozmerov pečiatky, je to už v podstate na Vás a vy sami musíte zhodnotiť, akú veľkosť si zvolíte. Najpredávanejšia pečiatka spomedzi všetkých druhov, tvarov a veľkostí pečiatok dostupných u nás a na celom trhu, je jednoznačne Trodat Printy 4912. U všetkých pečiatok na našom eshope si viete v niekoľkých krokoch vytvoriť pečiatku sami. Neváhajte a pustite sa do toho, už zajtra môže byť pečiatka u Vás.


Návrat hore