Doručovanie zásielok

Pre aktuálne veľký nápor na prepravné spoločnosti sa doručenie zásielky môže omeškať o 1-2 pracovné dni. Ďakujeme za pochopenie

online podpora: pracovné dni (08-16 hod)  |  e-mail: hotline@123peciatky.sk  |  telefón: +421 343 211 343  |  veľkoochod: info

Drevené pečiatky a Royal Mark

sú klasické drevené pečiatky, ktoré tu budú vždy. Sú stále používane vo firmách,  na úradoch, ako lekárske a aj ako pečiatky pre auditórov, projektantov a pre školy.  Hovorí sa, že drevená pečiatka nikdy nesklame a niečo na tom bude. Drevená pečiatka je dostupná snáď v každom rozmere a  tvare. Výroba drevených pečiatok umožnuje vyrobiť okrúhlu, štvorcovú a tiež obdĺžnikovú drevenú pečiatku.


Z histórie vieme, že drevené pečiatky boli prvé ,,moderné" pečiatky ale výroba pečiatok a jej história je veľmi dlhá. Prvé  pečiatky boli použité niekoľko tisíc rokov pred naším letopočtom. používali sa v Indii a boli vyrábené z bahna. Na farebný odtlačok pečiatky sa vtedy používali farby  z kvetov, ovocia, rastlín a  kôr.


Drevené pečiatky si môžte u nás jednoducho objednať za veľmi dobré ceny. Navrhnite si vlastnú pečiatku originálnym intuitívným spôsobom a my sa postaráme o jej výrobu a rýchle doručenie.

 

Royal Mark sú predfarbené pečiatky, ktoré majú najkvalitnejší odtlačok na trhu. Royal Mark predfarbená pečiatka je jedinečná aj tým, že umožnuje korekciu sýtosti odtlačku. Royal Mark pečiatky sú dostupné aj vo veľkých rozmeroch, kde už klasická samonomáčacia pečiatka nestačí.

Návrat hore