Doručovanie zásielok

Pre aktuálne veľký nápor na prepravné spoločnosti sa doručenie zásielky môže omeškať o 1-2 pracovné dni. Ďakujeme za pochopenie

online podpora: pracovné dni (08-16 hod)  |  e-mail: hotline@123peciatky.sk  |  telefón: +421 343 211 343  |  veľkoochod: info

Pečiatky podľa použitia


Ak už poznáte náš eshop, tak viete, že sa u nás dá nájsť naozaj pečiatka pre každé použitie. Naši stáli zákazníci sem chodia pravidelne doplniť stav pečiatok, štočkov, či obohatiť svoju zbierku o nové pečiatky, ktoré im stanoví norma.


Hoci by sa mohlo zdať, že najviac zákazníkov k nám prichádza z podnikateľskej sféry, tí najstabilnejší a pravidelní zákazníci sú poväčšine lekári, notári, právnici, alebo pracujú v školstve či administratíve. Jednoducho povedané, určité odvetvia si vyžadujú množstvo overovania a potvrdzovania, aby sa predišlo omylom, alebo aby bola lepšie zmapovateľná práca jednotlivých úradníkov.


Tí, ktorí nás poznáte, si síce to podstatné nájdete sami, ale aj napriek tomu sme sa rozhodli prostredníctvom tejto kategórie uľahčiť vám prácu. Nájdete tu tie najpredávanejšie a najpoužívanejšie úradné pečiatky, lekárske pečiatky, notárske pečiatky, či právnické pečiatky. Nakoľko odjakživa vsádzame na kvalitu, aj v tejto kategórii nájdete iba tých najlepších svetových hráčov, rakúskych výrobcov Trodat a Colop. Tak ako vždy, s doručením do 24 hodín na celom Slovensku a jednoduchým návrhom pečiatky, ktorý zvládnete sami behom niekoľkých klikov.

Návrat hore