Doručovanie zásielok

Pre aktuálne veľký nápor na prepravné spoločnosti sa doručenie zásielky môže omeškať o 1-2 pracovné dni. Ďakujeme za pochopenie

online podpora: pracovné dni (08-16 hod)  |  e-mail: hotline@123peciatky.sk  |  telefón: +421 343 211 343  |  veľkoochod: info

Profesionálne pečiatky


ktoré nájdete v tejto kategórii, patria medzi najkvalitnejšie a najodolnejšie pečiatky na trhu. Do tejto kategórie sme pre Vás vybrali najpoužívanejšie profesionálne pečiatky, ktoré patria do sérií Trodat Professional a Colop Heavy Duty. Obidve tieto značky spája spoločná minulosť a súčasne aj popredné priečky v predaji po celom svete. Rakúske značky Trodat a Colop sú miliónmi zákazníkov overené stálice na trhu pečiatok. Spomedzi desiatok mechaník najvyššej kvality si môžete vybrať textové, dátumovacie a číslovacie pečiatky vo všetkých dostupných tvaroch a štandardných veľkostiach od vreckových pečiatok až po mohutné pečiatky s veľkým priestorom pre text, dátum, prípadne číslice.


Trodat Professional


Ak pečiatkujete veľa a často, pečiatky Trodat Professional sú pre Vás ideálným nástrojom. Nezávislé testy životnosti DIAM CONSULT ukázali, že Trodat Professional sú najodolnejšími pečiatkami na svete. Svojim používateľom vďaka ergonomickému dizajnu padnú priamo do ruky. Odtlačky vznikajú tichým a precíznym pohybom kvalitnej mechaniky. Moderný dizajn pečiatok Trodat Professional schováva silnú robustnú oceľovú konštrukciu, koncepčne zlepšenú oceľovú dosku, nový druh ložísk a horný a spodný rám. Pečiatky Trodat Professionalnajodolnejšie pečiatky vo svojej kategórii.


Nový kryt dátových pásikov (pri číslovacích a dátumových pečiatkach)  zaručuje, že Vaše prsty ostanú čisté aj pri častom nastavovaní dát. Unikátna technológia PowerBar garantuje dokonalú stabilitu a dlhú životnosť dátových páskov pečiatky.


Colop Heavy Duty


Profesionálne pečiatky z rady Colop Heavy Duty sa podľa určenia ďalej delia na rady Expert Line, Classic Line a Office Line. Ide o široký sortiment pečiatok určených pre každé použitie. V ponuke máme pečiatky z najrobustnejších celokovových statívov, ktoré sa nachádzajú v rade Expert Line, cez ľahšie pečiatkové mechanické statívy s kovovo - plastovým telom, až po ultraľahké statívy Office Line, ktoré sa takisto hodia pre náročnejšie podmienky. 

Návrat hore